Czym jest system BizIn

Czym jest system BizIn

Informacje ogólne

BizIn to nowoczesny system wspomagający codzienną działalność przedsiębiorcy całkowicie zgodny z najnowszymi wymogami Ministerstwa Finansów.

Dzięki niemu w prosty i niezwykle szybki sposób można wystawiać faktury i inne dokumenty przychodowe, zarządzać wieloma magazynami, monitorować sytuację finansową swojej firmy, czy automatyzować niektóre czynności jak chociażby comiesięczne wystawianie dokumentów stałym klientom - faktury automatyczne. Wszystko to i wiele więcej, za pośrednictwem bezpiecznego połączenia SSL z dowolnego miejsca na świecie.

Jednym kliknięciem można również wygenerować dokumenty JPK (Jednolity Plik Kontrolny) niezbędne podczas e-kontroli, które zaczną dotykać polskich przedsiębiorców już od 1 lipca 2017 roku.

Więcej szczegółów

Onlinowość programu BizIn daje wiele możliwość niedostępnych w tradycyjnych programach tego typu. Bez problemu można wystawić fakturę bezpośrednio z komputera nabywcy lub w terenie, z przenośnego urządzenia twojego handlowca - fakturowanie online. W sytuacji występowania kilku miejsc prowadzenia działalności - pracownicy wystawiając dokumenty sprzedażowe, mają możliwość zachowania ciągłości numeracji faktur sprzedażowych oraz wglądu w stany magazynowe innych oddziałów.

System BizIn obsługuje wszystkie waluty świata i wiele języków na dokumentach sprzedaży oraz automatycznie pobiera aktualne kursy NBP niezbędne w tego typu dokumentach.

Budowanie własnej bazy kontrahentów jest niezwykle proste dzięki integracji z bazą Głównego Urzędu Statystycznego.

W celu wykonania dokładnej analizy finansowej, na którą najczęściej ma się czas po normalnych godzinach pracy, nie ma konieczności przenoszenia danych księgowych, np. z dysku pendrive do komputera domowego, czy przynoszenia całego pliku faktur, gdyż logując się poprzez Internet, na swoje konto w systemie BizIn.pl, mamy wgląd w najbardziej aktualny stan firmy.

Rozbudowany Magazyn

W BizIn.pl możesz swobodne zarządzać nawet kilkoma magazynami online, a dzięki przemyślanemu i dedykowanemu przedsiębiorcy interfejsowi zyskujesz pełną kontrolę nad firmą. Zarządzany towar można grupować (produkcja), przypisywać do własnych kategorii, śledzić miejsce dostawy czy znaleźć sprzedawcę od którego dokonaliśmy zakupu. Wyróżniającą nas cechą jest również możliwość opisywania towaru numerem seryjnym i numerem partii co umożliwia znaczne przyśpieszenie procesu sprzedaży poprzez wykorzystanie czytnika kodów kreskowych.

Dzięki zintegrowaniu magazynu z rejestrem dokumentów zakupowych i sprzedażowych, zawsze wiadomo komu i kiedy został sprzedany dany towar oraz od kogo został on kupiony.

Główne zalety programu BizIn

To tylko niewielka część możliwości systemu. W celu poznania wszystkich zachęcamy do odwiedzenia działów: Pełna lista funkcjonalności, Pytania i odpowiedzi i Nowości.

Wybierz jeden z dostępnych pakietów, zarejestruj się i sprawdź jak wygląda praca w nowoczesnym i niezawodnym systemie do zarządzania firmą.

Opinie
naszych klientów

34 067
zadowolonych
klientów

Wielu z naszych Klientów zaufało nam już dawno, dołącz do nich teraz i Ty. Podziel się swoimi opiniami na temat naszego systemu z innymi użytkownikami.

Kontakt

Dane
kontaktowe
+48 725 060 408 - Biuro Obsługi Klienta
biuro@bizin.pl - kontakt e-mail
Dane
adresowe
ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce
NIP: 657-28-39-511, KRS: nr 0000341341
Kapitał zakładowy: 50 000 zł.
Pomoc
techniczna

Dane osobowe będą przetwarzane przez BizIn Sp. z o.o., ul. Domaniówka 4/30, 25-413 Kielce, ("BizIn.pl"), jedynie w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. W każdej chwili możesz wycofać niniejszą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@bizin.pl.

BizIn.pl